polowania Rosja

Rosja to jeden z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych krajów na świecie. Położona jest na kontynencie euroazjatyckim i rozciąga się od Europy Wschodniej, obejmując całą Azję Północną, aż do Oceanu Spokojnego. Powierzchnia kraju to ponad 17 mln km2 z liczbą 144 mln mieszkańców.

W Rosji organizujemy polowania na:

N
głuszce i cietrzewie (na wiosennych tokach),
N
na łosie (indywidualne i zbiorowe),
N

na niedźwiedzie (indywidualne wiosenne oraz jesienne),

N
na wilki oraz rysie,
N
na rogacze syberyjskie (indywidualne na przełomie sierpnia/września ),
Rejony, w których odbywają się polowania to: Kirov, Kostroma, Kurgan. Jest także możliwość organizacji na okazałe niedźwiedzie czy łosie na Kamczatce. W Rosji poluje się różnymi sposobami. Począwszy od tokujących głuszców, które podchodzi się w trakcie pieśni godowej, a skończywszy na polowaniu przy nęciskach na wilki, niedźwiedzie i rysie. Na niedźwiedzie poluje się także na polach owsa późnym latem. Na niedźwiedzie i łosie poluje się z zasiadki i rzadziej z podchodu, w zależności od warunków panujących w łowisku. Wilka i rysia można także strzelić polując zbiorowo z fladrami.

Jedno jest pewne! Każde z takich polowań – oprócz ciekawych widoków, zapewnia niezapomniane wrażenia, pokaźne trofea i życiową przygodę.

Zobacz pozostałe miejsca, w których organizujemy polowania

Aktualności

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

Populacja niedźwiedzia brunatnego w Chorwacji w ostatnich latach ciągle wzrasta. Z całej Unii Europejskiej właśnie w Chorwacji pozyskuje się najwięcej medalowych trofeów.

Copyright ©2022 HUNTERJA

POLITYKA PRYWATNOŚCI | AKTUALNOŚCI I OFERTY

Projekt i realizacja Caroline Media