polowania Afryka

Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent, egzotyczny, „Czarny Ląd”, który przyciąga wielu turystów. Powierzchnia całego gruntu to ponad 30 mln km2, 54 Państwa o łącznej liczbie ludności 1,1 miliarda.

Afryka ma największą pustynię świata – Saharę, ale też najdłuższą rzekę – Nil. Bogactwo niespotykanych gdzie indziej krajobrazów, przyrody i fascynujących miejsc, takich jak parki narodowe z unikalną florą i fauną, to tylko kilka z przebogatych możliwości, które stoją przed szukającymi przygód i wrażeń turystami.

Polowania w Afryce to egzotyczna przygoda nawet dla najbardziej wybrednych i wymagających osób. Myśliwi zawsze mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc miejscowych organizatorów. Kraje, do których organizujemy wyprawy myśliwskie to przede wszystkim: Namibia, Tanzania, Zimbabwe, Republika Południowej Afryki oraz Mozambik. Nie w każdym z wymienionych krajów istnieje możliwość polowania na poniższe gatunki.

Gatunki zwierzyny, na które najczęściej odbywają się polowania to:

N

ELAND

N

SPRINGBOCK

N

WATERBOCK

N

GEPARD

N

ZEBRA

N

KUDU

N

impala

N

GUZIEC AFRYKAŃSKI

N

LAMPARD

N

KROKODYL

N

GNU (czarne lub błękitne)

N

BLESBOCK

N

ŻYRAFA

N

BAWÓŁ AFRYKAŃSKI

N

HIPOPOTAM

N

ORYX

N

STEINBOCK

N

SZAKAL

N

LEW

Istnieje możliwość zorganizowania polowania na wielką piątkę Afryki, tzn.: słoń, lew, bawół afrykański, nosorożec czarny oraz lampart.

Zobacz pozostałe miejsca, w których organizujemy polowania

Aktualności

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

Populacja niedźwiedzia brunatnego w Chorwacji w ostatnich latach ciągle wzrasta. Z całej Unii Europejskiej właśnie w Chorwacji pozyskuje się najwięcej medalowych trofeów.

Copyright ©2022 HUNTERJA

POLITYKA PRYWATNOŚCI | AKTUALNOŚCI I OFERTY

Projekt i realizacja Caroline Media