polowania

Oferta naszej firmy jest skierowana przede wszystkim do myśliwych. Większość z nas poluje tam gdzie mieszka lub w niedalekiej okolicy. Jednak myślistwo jak każdy inny rodzaj turystki stwarza nam dużo ciekawych możliwości. Możemy podróżować w celach myśliwskich w najciekawsze, często oddalone o kilka lub kilkanaście tysięcy kilometrów miejsca na ziemi. Są to miejsca z egzotycznym klimatem takie jak np. Tanzania, ale i miejsca gdzie zmęczy nas mróz takie jak Syberia. Można podróżować z grupą kolegów, z partnerem lub całą rodziną. Jest wiele możliwości do wyboru i często wyjazdy myśliwskie są uzupełniane zwiedzaniem zabytków, wycieczkami i innymi atrakcjami.

Są gatunki zwierzyny, na które poluje się raz w życiu. Takie polowania są trudne, często drogie, ale i przeżycia z nimi związane pozostają w pamięci do końca życia. Jest wiele przypadków gdzie po takich wyjazdach powstają książki…

Zachęcam i zapraszam wszystkich zainteresowanych przeżyciem czegoś wyjątkowego!

Aktualności

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

Populacja niedźwiedzia brunatnego w Chorwacji w ostatnich latach ciągle wzrasta. Z całej Unii Europejskiej właśnie w Chorwacji pozyskuje się najwięcej medalowych trofeów.

Copyright ©2022 HUNTERJA

POLITYKA PRYWATNOŚCI | AKTUALNOŚCI I OFERTY

Projekt i realizacja Caroline Media