DLA KÓŁ ŁOWIECKICH

Szanowni Państwo,

firma HUNTERJA zajmuje się organizacją polowań dla myśliwych dewizowych na terenie całej Polski. Swoje doświadczenie czerpię głównie z tradycji rodzinnych oraz z pasji, jaką jest łowiectwo. Poluję i organizuję polowania od ponad dwudziestu lat.

Jestem zainteresowany współpracą w zakresie sprzedaży polowań indywidualnych oraz zbiorowych, głównie na zwierzynę grubą. Polowania rozliczane są według cennika jak i według uzgodnionych cen ryczałtowych. Jeśli przedstawiciele obwodów łowieckich mają własne propozycje odnośnie warunków współpracy lub cen, jestem skłonny spotkać się i przedyskutować każdą propozycję.

Mając na uwadze trudną sytuację Kół Łowieckich proponuję wysokie ceny. Na życzenie wpłacam także przedpłatę na każde zamówione polowanie.

Współpracuję z wieloma biurami polowań z Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii oraz Niemiec. Posiadam także wielu klientów, którzy przyjeżdżają do Polski bez pośredników zagranicznych, czyli tylko z HUNTERJĄ.

Gwarantuję realizację zamówionych polowań oraz szybkie rozliczenia.
Zapraszam do współpracy Koła Łowieckie, Ośrodki Hodowli Zwierzyny oraz Biura Polowań.

Z pozdrowieniami
DARZ BÓR

Maciej Ewert

Aktualności

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

CHORWACJA. KRAINA NIEDŹWIEDZIA BRUNATNEGO

Populacja niedźwiedzia brunatnego w Chorwacji w ostatnich latach ciągle wzrasta. Z całej Unii Europejskiej właśnie w Chorwacji pozyskuje się najwięcej medalowych trofeów.

Copyright ©2022 HUNTERJA

POLITYKA PRYWATNOŚCI | AKTUALNOŚCI I OFERTY

Projekt i realizacja Caroline Media