Polowanie na bażanty

Darz bór!

Nasze biuro miało przyjemność zorganizować bardzo udane polowanie na pióro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i renomie na strzelanie zapisało się wielu myśliwych. Biorąc pod uwagę wiele czynników, postanowiliśmy wprowadzić zasadę, iż każde nowo dodane zdjęcie, gdzie widać twarz naszego klienta będzie zamazywane. Podnosi to komfort uczestników, a fotorelacja nie traci na atrakcyjności. Zapraszamy do materiału.

Już od samego rana, humory dopisywały, a liczni myśliwi byli zdecydowanie dobrze nastawieni. Tym bardziej, że pogoda była doskonała, powietrze mroźne i czyste. Po pierwsze bezpieczeństwo, wszyscy muszą podporządkować się wobec zasad panujących na polowaniu. Jednocześnie warto podkreślić, że nie ma drugiej tak dobrze zorganizowanej i odpowiedzialnej grupy jak myśliwi!

Przez drogę na łowisko czuć było podniosłą atmosferę i gotowość do działania. Takie momenty są szczególnie ważne. Tak pieczętuje się przyjaźń i solidarność wśród myśliwych. Każdy szczegół planowania jest drobiazgowo przemyślany.

 Niektórzy myśliwi w poszanowaniu wieloletniej tradycji przybyli na polowanie razem ze swoimi psami. Jak się okazało zgodnie z planem bażanty były szybkie i wysokie. Wszystko dzięki pięknemu łowisku. Tylko takie miejsca ma w swojej ofercie Biuro Polowań – Hunterja.

Myśliwi muszą być ciągle skupieni, gotowi na wszystko. Tym bardziej, że podczas polowania grupowego na pióro broń wykorzystywana jest często.

O sukcesie polowania najlepiej stanowi okazały pokot. Proszę zresztą samemu sprawdzić:

Wszyscy myśliwi byli bardzo zadowoleni z polowania, po dekoracji nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia uczestników. Dziękujemy za wspólne strzelanie. Dla takich momentów warto pracować.