Polowania Rosja

Rosja to jeden z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych krajów na świecie. Położona jest na kontynencie euroazjatyckim i rozciąga się od Europy Wschodniej, obejmuje całą Azję Północną aż do Oceanu Spokojnego. Powierzchnia kraju to ponad 17 mln km2 z liczbą 144 mln mieszkańców.

 

W Rosji organizujemy polowania na:

– polowania na głuszce i cietrzewie na wiosennych tokach,

– polowania indywidualne i zbiorowe na łosie,

– polowania indywidualne wiosenne oraz jesienne na niedźwiedzie,

– polowania na wilki oraz rysie,

– polowania indywidualne na rogacze syberyjskie na przełomie sierpnia/września,

 

Rejony, w których generalnie odbywają się polowania to: Kirov, Kostroma, Kurgan. Jest także możliwość zorganizowania polowania na okazałe niedźwiedzie czy łosie na Kamczatce. W Rosji poluje się różnymi sposobami. Począwszy od tokujących głuszców, które podchodzi się w trakcie pieśni godowej, a skończywszy na polowaniu przy nęciskach na wilki, niedźwiedzie i rysie. Na niedźwiedzie poluje się także na polach owsa późnym latem. Ogólnie na niedźwiedzie i łosie poluje się z zasiadki i rzadziej z podchodu w zależności od warunków panujących w łowisku.  Wilka i rysia można także strzelić polując zbiorowo z fladrami.

Jedno jest pewne! Każde z takich polowań oprócz ciekawych widoków zapewnia niezapomniane wrażenia, pokaźne trofea i życiową przygodę.

 

Zapraszam do kontaktu.