Polowania Afryka

Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent. Powierzchnia całego lądu to ponad 30 mln km2, 54 Państwa z liczbą ludności 1,1 miliarda.

Egzotyczny, „Czarny Ląd”, który przyciąga wielu turystów. Afryka ma największą pustynię świata – Saharę i najdłuższą rzekę – Nil. Bogactwo niespotykanych gdzie indziej krajobrazów, przyrody i fascynujących miejsc; parki narodowe z unikalną florą i fauną to tylko kilka z przebogatych możliwości, które stoją przed szukającymi przygód i wrażeń turystami.

Polowania w Afryce to egzotyczna przygoda dla „najwybredniejszych” i wymagających myśliwych. Są oni zawsze pod profesjonalną opieką miejscowych organizatorów. Kraje do jakich organizujemy wyprawy myśliwskie to przede wszystkim: Namibia, Tanzania, Zimbabwe, Republika Południowej Afryki oraz Mozambik. Nie w każdym z wymienionych krajów istnieje możliwość polowania na poniższe gatunki.

Gatunki zwierzyny, na które najczęściej odbywają się polowania to:

– ELAND
– KUDU
– GNU (czarne lub błękitne)
– ORYX
– SPRINGBOCK
– IMPALA
– BLESBOCK
– STEINBOCK
– WATERBOCK
– GUZIEC AFRYKAŃSKI
– ŻYRAFA
– SZAKAL
– GEPARD
– LAMPARD
– BAWÓŁ AFRYKAŃSKI
– LEW
– ZEBRA
– KROKODYL
– HIPOPOTAM

Istnieje możliwość zorganizowania polowania na wielką piątkę Afryki:  słoń, lew, bawół afrykański, nosorożec czarny oraz lampart.

 

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.